:: A :: aktualności ::

19 marca 2005

Po wielu latach ;) zapowiedzi, w końcu zrobiłem sobie nową stronę z wierszami. Jest tam również całe A. Cóż. Może być co prawda problem żeby skompletować sobie je odrazu ... bo wiersze pojawiają się losowo;) Tak czy inaczej zapraszam. Adres to: www.houp.info/fresz/. Mimo, iż było to faktem od dawna, dzisiaj oficjalnie uznaję tą stronę (o A) za zamkniętą. Raczej nie będzie tu już nigdy zmian (a napewno nie będzie dużych). Pozdrawiam i zapraszam na nową stronę!


27 listopada 2004

Jak łatwo zauważyć na stronie od dawna nie ma zmian. A jako takie powoli kończy życie chyba ... właściwie to nie mam już żadnego egzemplarza który mógłbym dać/sprzedać i wątpie że nastąpi jakaś reedycja w najbliższej przyszłości. Przez ostatni okres napisałem trochę nowych rzeczy i w ogóle robiłem różne szalone rzeczy, ale póki co chyba jeszcze nie czas je wydawać. Planuję nową stronę www ... tam więcej będzie można poczytać. Mam nadzieję, że uda się tak zrobić, aby do Świąt, ta nowa stona się pojawiła wreszcie! Pozdrawiam...


04 czerwca 2003

W dziale download, pojawiła się druga tapeta :) Jeśli podoba Ci się intro do tej strony to tapeta pewnie też Ci się spodoba. Zapraszam do używania!
PS. Kilka moich wierszy pojawiło się w serwisie bosko.pl - oto link bezpośredni: LINK :)


03 czerwca 2003

Niestety strona, z przyczyn niezależnych odemnie (piorun walnął w pewną sieć:(, była niedostępna przez ostatnie dni. Wszystko POWOLI wraca do normy, jednak wciąż mogą pojawiać się kłopoty. Chciałbym poinformować również, że mój mejl był niedostępny przez ten czas i listy wysyłane do mnie mogły zaginąć bez śladu (przy odrobinie szczęścia wracały do nadawcy). Także jeśli coś ktoś chciał odemnie i się nie doczekał odpowiedzi to ... zapraszam ponownie:) Mam również nadzieję, że podobne przerwy w przyszłości nie będą się zdarzać.


30 maja 2003

Od dzisiaj mam wykształcenie średnie:) Zdałem ostatnią część matury ... z informatyki (nie żebym się chwalił ... ale dostałem 6:))


22 maja 2003

Nowy dział - "do sciągnięcia" - na stronie! Będą tam znajdować się różne bajery które można sobie będzie ściągnąć:) Narazie jest tam pierwszy z takich bejerów:) - tapeta A - doskonała na pulpit Twojego systemu operacyjnego (o ile Twój system ma w ogóle pulpit:). Zapraszam i pozdrawiam...


21 maja 2003

Narazie nie wiele nowości. Poprawiłem trochę kod strony, żeby było szybciej, mniej i w ogóle mądrzej:) Do tego jeszcze sprawdziłem (i poprawiłem) wszystko pod kątem komptybilności z Mozillą... Myślę jednak, że to nie koniec na dzisiaj:)


20 maja 2003

Dodałem sekcję faq (fraquently asked questions = najczęściej zadawane pytania), gdyż zauważyłem, że pewne pytania powtarzają się rzeczywiście dość często. Strona nie jest jeszcze jakoś szeroko promowana, a już ma kilku swoich wiernych fanów - także cieszę się bardzo. A w wersji książkowej już zaczyna wędrować po świecie - co prawda w dość nie wielkiej liczbie, ale zawsze to coś. Zapraszam do kupowania! Wspierajcie mnie .. :D Ah. Dodałem też (może trochę wkurzającą) reklamę pojawiającą się w oddzielnym okienku - bo niektórym nie chce się czytać strony i potem się pytają "a może wydałbyś tomik?" - a ja już wydałem:P No i no właśnie. To pokazuje jak bardzo nasz naród lubi czytać - nic tylko zostawać pisarzem hehe.

PS1. (trochę później tego samego dnia:) Poprawiłem wszystkie (mam nadzieję) błędy ortograficzne, literowe itd. Pewnie znajdzie się kilka gramatycznych i interpunkcyjnych jeszcze, ale to już nie jest mój priorytet...


14 maj 2003

Jejq. Znalazłem sobie tą stronę gdzieś na moim dysku. Patrzę - 20 marca to było dawno. I nic od tego czasu się nie ruszyło. A tomik już ... jest! W sumie to w tym tygodniu ma przyjść w paczce:) Także się wziąłem i zrobiłem tą stronę do końca. Oto jest. Akurat na premierę tomiku! Zapraszam do zwiedzania i czytania. Nie jest ona może duża ... ale mi się podoba:)


20 marca 2003

No teraz już z prawdziwą datą ... Szkic strony rozwija się w tempie "ślimaczym" no ale to zawsze już coś więcej niż NIC. Wygląda na to, że w ten weekend A przeżyje ostatnie zmiany no i już będzie ostateczne! No i w końcu będzie oficjalna premiera. To tyle, wracam do pracy nad stroną.


15 marca 2003

Z lekkim poślizgiem ... no ale jest! Dostałem pocztą pierwszy, testowy egzemplarz A! Wobec tego strona ta w końcu ma jakikolwiek sens bytu a co za tym idzie chyba w końcu powoli zabieram się na poważnie do jej robienia (np. teraz piszę njusy "w tył" żeby coś tu już było ... tak na prawdę to dziś już 20 marca:)) W każdym razie na teraz najważniejsza wiadomość jest taka, że A jest wciąż w drodze - ale już niebawem będzie gotowe i dostępne! Także wspólnie oczekujmy :) Szczegóły co do dystrybucji niebawem...


:: A :: słowo ::


trudy życia

prawda trudną jest
ale stokroć trudniej
wyjść z zakłamania
niż powiedzieć prawdę!

czemu tak często
zapominam o tym
mrówki

małymi krokami
chwilami idą wciąż
niezauważalnie

ale kiedy razem
zbiorą w końcu się
powstaje mrowisko

taka Miłość jest
mała lecz tak wielka
i trudno Ją powstrzymać

 

© Copyright 2003 Witold Bołt [ja@houp.any.pl]; Wszelkie prawa zastrzeżone :P